Pracuj z nami

aktualne oferty pracy

Aktualnie prowadzimy rekrutacje na stanowiska:

Sprzedawca w salonie medycznym Lokalizacja: Gliwice, Trynek
Numer referencyjny: 1
Miejsce pracy: Gliwice
Opis:

Firma PPHU Specjał Sp. z o.o. Sklep Medyczny Cezal Katowice z długoletnią tradycją i stabilną pozycją na rynku zatrudni osobę, która gotowa jest podjąć ciekawą pracę na stanowisku:

Sprzedawca w salonie medycznym

Wymagania:
  • Wykształcenie średnie medyczne (dodatkowym atutem będzie wykształcenie w zawodzie: technik ortopeda, fizjoterapeuta, technik farmacji, magister farmacji, pielęgniarka  lub wykształcenie średnie z ukończonym kursem (do 10.02.2009 r.) z zakresu towaroznawstwa materiałów medycznych;
  • mile widziane doświadczenie w handlu;
  • umiejętność posługiwania się komputerem i urządzeniami biurowymi;
  • mile widziane doświadczenie w pracy w sklepie medycznym oraz umiejętność rozliczania wniosków z Narodowym Funduszem Zdrowia;
  • wysoka kultura osobista;
  • komunikatywność, otwartość;
  • samodzielność;
  • odpowiedzialność;
  • zaangażowanie i chęć do pracy oraz nauki.
Obowiązki:
  • sprzedaż materiałów medycznych i środków pomocniczych, towarów refundowanych NFZ;
  • wystawianie dokumentów handlowych;
  • kompleksowa obsługa klienta;
  • doradztwo medyczne.
Oferujemy:
  • umowę o pracę;
  • pensję podstawową + premię;
  • szkolenia;
  • miłą i przyjazną atmosferę.

Aplikacje prosimy przesyłać poprzez formularz kontaktowy.

Prosimy o dopisanie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."